Półfinały - Dzień 2 - 08:00 - 14:30

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

41 CC1 CC2 08:00


Lider Swarzędz

0-0


Józefka Chorzów

42 DD1 DD2 08:15


Piast Gliwice

3-1


SEMP Ursynów

43 AA1 AA2 08:30


Ruch Chorzów

0-1


Zagłebie Lubin

44 BB1 BB2 08:45


Unia Warszawa

1-3


RKS Raków Częstochowa

45 CC3 CC4 09:00


Progres Kraków

0-1


Dunajec
Nowy Sącz

46 DD3 DD4 09:15


Sandecja Nowy Sącz

1-3


Cracovia Kraków

47 AA3 AA4 09:30


UKS Raków Częstochowa

1-0


Skra Częstochowa

48 BB3 BB4 09:45


Korona Kielce

3-4


Legia Warszawa

49 CC1 CC3 10:00


Lider Swarzędz 

1-2


Progres Kraków

50 DD1 DD3 10:15


Piast Gliwice

1-3


Sandecja Nowy Sącz

51 AA1 AA3 10:30


Ruch Chorzów

4-3


UKS Raków Częstochowa

52 BB1 BB3 10:45


Unia Warszawa

1-0


Korona Kielce

53 CC2 CC4 11:00


Józefka Chorzów

0-1


Dunajec
Nowy Sącz

54 DD2 DD4 11:15


SEMP Ursynów

2-2


Cracovia Kraków 

55 AA2 AA4 11:30


Zagłebie Lubin

5-0


Skra Częstochowa

56 BB2 BB4 11:45


RKS Raków Częstochowa

3-1


Legia Warszawa 

57 5A 5B 12:00


Ajaks Częstochowa

0-4


Widzew Łódź

58 5C 5D 12:15


AMT Żywiec

0-2


Mazovia Tomaszów M.

59 CC1 CC4 12:30


Lider Swarzędz

1-1


Dunajec
Nowy Sącz

60 DD1 DD4 12:45


Piast Gliwice

0-3


Cracovia Kraków

61 AA1 AA4 13:00


Ruch Chorzów

3-0


Drużyna

62 BB1 BB4 13:15


Unia Warszawa

0-0


Legia Warszawa

63 CC2 CC3 13:30


Józefka Chorzów

1-0


Progres Kraków 

64 DD2 DD3 13:45


SEMP Ursynów

0-2


Sandecja Nowy Sącz

65 AA2 AA3 14:00


Zagłebie Lubin

1-1


UKS Raków Częstochowa

66 BB2 BB3 14:15


RKS Raków Częstochowa

0-0


Korona Kielce

Harmonogram - Dzień 1 - 13:00 - 18:00

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

21 C 13:00


Progres Kraków

1-4


UKS Raków Częstochowa

22 D 13:15


Cracovia Kraków

0-1


Skra Częstochowa

23 C 13:30


Sandecja Nowy Sącz

1-0


Korona
Kielce

24 D 13:45


Dunajec
Nowy Sącz

2-2


Mazovia Tomaszów M.

25 C 14:00


Progres Kraków

4-0


AMT
Żywiec

26 D 14:15


Cracovia Kraków

0-1


Legia Warszawa

27 C 14:30


UKS Raków Częstochowa

2-0


Sandecja Nowy Sącz

28 D 14:45


Skra Częstochowa

3-1


Dunajec
Nowy Sącz

29 C 15:00


Korona
Kielce

4-0


AMT
Żywiec

30 D 15:15


Mazovia Tomaszów M.

1-2


Legia Warszawa

31 C 15:30


Progres Kraków

3-1


Sandecja Nowy Sącz

32 D 15:45


Cracovia Kraków

2-2


Dunajec
Nowy Sącz

33 C 16:00


UKS Raków Częstochowa

4-1


Korona
Kielce

34 D 16:15


Skra Częstochowa

1-1


Mazovia Tomaszów M.

35 C 16:30


Sandecja Nowy Sącz

7-2


AMT
Żywiec

36 D 16:45


Dunajec
Nowy Sącz

0-1


Legia Warszawa

37 C 17:00


Progres Kraków

1-3


Korona
Kielce

38 D 17:15


Cracovia Kraków

4-1


Mazovia Tomaszów M.

39 C 17:30


UKS Raków Częstochowa

2-0


AMT
Żywiec

40 D 17:45


Skra Częstochowa

1-2


Legia Warszawa

Harmonogram - Dzień 1 - 8:00 - 13:00

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

1 A 08:00


Ajaks Częstochowa

2-2


Lider
Swarzędz

2 B 08:15


RKS Raków Częstochowa

6-1


Zagłębie
Lubin

3 A 08:30


Piast
Gliwice

4-5


Ruch
CHorzów

4 B 08:45


Józefka Chorzów

1-1


SEMP
Ursynów

5 A 09:00


Ajaks Częstochowa

0-2


Unia Warszawa

6 B 09:15


RKS Raków Częstochowa

3-0


Widzew
Łódź

7 A 09:30


Lider
Swarzędz

3-1


Piast
Gliwice

8 B 09:45


Zagłębie
Lubin

3-0


Józefka Chorzów

9 A 10:00


Ruch
CHorzów

3-2


Unia Warszawa

10 B 10:15


SEMP
Ursynów

2-3


Widzew
Łódź

11 A 10:30


Ajaks Częstochowa

1-4


Piast
Gliwice

12 B 10:45


RKS Raków Częstochowa

4-0


Józefka Chorzów

13 A 11:00


Lider
Swarzędz

4-3


Ruch
CHorzów

14 B 11:15


Zagłębie
Lubin

2:3


SEMP
Ursynów

15 A 11:30


Piast
Gliwice

1-4


Unia Warszawa

16 B 11:45


Józefka Chorzów

3-2


Widzew
Łódź

17 A 12:00


Ajaks Częstochowa

0-6


Ruch
CHorzów

18 B 12:15


RKS Raków Częstochowa

4-1


SEMP
Ursynów

19 A 12:30


Lider
Swarzędz

2-3


Unia Warszawa

20 B 12:45


Zagłębie
Lubin

1-0


Widzew
Łódź

MECZE PÓŁFINAŁOWE

 

GRUPA AA

LP Drużyna AA1 AA2 AA3 AA4 Pkt Bramki Miejsce
1A-AA1 Ruch
Chorzów
  0-1 4-3 3-0 6 7-4 2
2B-AA2 Zagłębie
 Lubin
1-0   1-1 5-0 7 7-1 1
1C-AA3 UKS Raków Częstochowa 3-4 1-1   1-0 4 5-5 3
2D-AA4 Skra Częstochowa 0-3 0-5 0-1   0 0-9 4

 

GRUPA BB

LP Drużyna BB1 BB2 BB3 BB4 Pkt Bramki Miejsce
2A-BB1 Unia
Warszawa
  1-3 1-0 0-0 4 2-3 3
1B-BB2 RKS Raków Częstochowa 3-1   0-0 3-1 7 6-2 1
2C-BB3 Korona
Kielce
0-1 0-0   3-4 1 3-5 4
1D-BB4 Legia Warszawa 0-0 1-3 4-3   4 5-6 2

 

GRUPA CC

LP Drużyna CC1 CC2 CC3 CC4 Pkt Bramki Miejsce
3A-CC1 Lider
Swarzędz
  0-0 1-2 1-1 2 2-3 4
4B-CC2 Józefka Chorzów 0-0   1-0 0-1 4 1-1 2
3C-CC3 Progres Kraków 2-1 0-1   0-1 3 2-3 3
4D-CC4 Dunajec
Nowy Sącz
1-1 1-0 1-0   7 2-2 1

 

GRUPA DD

LP Drużyna DD1 DD2 DD3 DD4 Pkt Bramki Miejsce
4A-DD1 Piast
Gliwice
  3-1 1-3 0-3 3 4-7 3
3B-DD2 SEMP
Ursynów
1-3   0-2 2-2 1 3-7 4
4C-DD3 Sandecja
Nowy Sącz
3-1 2-0   1-3 6 6-4 2
3D-DD4 Cracovia Kraków 3-0 2-2 3-1   7 8-3 1

Grupy eliminacyjne - dzień I (sobota)

GRUPA A

LP Drużyna A1 A2 A3 A4 A5 Pkt Bramki Miejsce
A1 Ajaks Częstochowa   2-2 1-4 0-6 0-2 1 3-14 5
A2 Lider
 Swarzędz
2-2   3-1 4-3 2-3 7 11-9 3
A3 Piast
Gliwice
4-1 1-3   4-5 1-4 3 10-13 4
A4 Ruch
Chorzów
6-0 3-4 5-4   3-2 9 17-10 1
A5 Unia Warszawa 2-0 3-2 4-1 2-3   9 11-6 2

 

GRUPA B

LP Drużyna B1 B2 B3 B4 B5 Pkt Bramki Miejsce
B1 RKS Raków Częstochowa   6-1 4-0 4-1 3-0 12 17-2 1
B2   Zagłębie Lubin 1-6   3-0 2-3 1-0 6 7-9 2
B3 Józefka Chorzów 0-4 0-3   1-1 3-2 4 4-10 4
B4 SEMP
 Ursynów
1-4 3-2 1-1   2-3 4 7-10 3
B5 Widzew
Łódź
0-3 0-1 2-3 3-2   3 5-9 5

 

GRUPA C

LP Drużyna C1 C2 C3 C4 C5 Pkt Bramki Miejsce
C1 Progres Kraków   1-4 3-1 1-3 4-0 6
(3)
9-8
(4-4)
3
C2 UKS Raków Częstochowa 4-1   2-0 4-1 2-0 12 12-2 1
C3 Sandecja Nowy Sącz 1-3 0-2   1-0 7-2 6
(3)
9-7
(2-3)
4
C4 Korona
 Kielce
3-1 1-4 0-1   4-0 6
(3)
8-6
(3-2)
2
C5     AMT
 Żywiec
0-4 0-2 2-7 0-4   0 2-17 5

 

GRUPA D

LP Drużyna D1 D2 D3 D4 D5 Pkt Bramki Miejsce
D1 Cracovia Kraków   0-1 2-2 4-1 0-1 4 6-5 3
D2 Skra Częstochowa 1-0   3-1 1-1 1-2 7 6-4 2
D3 Dunajec
 Nowy Sącz
2-2 1-3   2-2 0-1 2 5-8 4
D4 Mazovia Tomaszów 1-4 1-1 2-2   1-2 2 5-9 5
D5     Legia Warszawa 1-0 2-1 1-0 2-1   12 6-2 1


Mecze o miejsca - Dzień 2 - 14:30 - 17:30

Lp. o miejsca Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

67 o miejsce 19 14:30


Ajaks Częstochowa

4-0


AMT Żywiec

68 o miejsce 17 14:45


Widzew Łódź

3-1


Mazovia Tomaszów

69 o miejsce 15 15:00


Lider Swarzędz

1-0


SEMP Ursynów

70 o miejsce 13 15:15


Progres Kraków

1-0


Piast Gliwice

71 o miejsce 11 15:30


Józefka Chorzów

0-0
k(4-3)


Sandecja Nowy Sącz

72 o miejsce 9 15:45


Dunajec Nowy Sącz

2-2
k(1-3)


Cracovia Kraków

73 o miejsce 7 16:00


Skra Częstochowa

1-2


Korona Kielce

74 o miejsce 5 16:15


UKS Raków Częstochowa

1-2


Unia Warszawa

75 o miejsce 3 16:35


Ruch Chorzów

2-6


Legia Warszawa

    17:00
76 FINAŁ 17:15


RKS Raków Częstochowa

4-0


Zagłębie Lubin

Darmowe strony www dla każdego