Harmonogram - Dzień 1 - 8:00 - 13:00

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

1 A 08:00


RKS Raków I Częstochowa

3:0


Ruch Radzionków

2 B 08:15


Skra I Częstochowa

1:4


Ruch
Chorzów

3 A 08:30


Piast
Gliwice

2:1


GKS
Katowice

4 B 08:45


MKS
Żory

3:1


Orbita Bukowno

5 A 09:00


RKS Raków I Częstochowa

1:2


Widzew
Łódź

6 B 09:15


Skra I Częstochowa

2:1


Podbeskidzie Bielsko Biała

7 A 09:30


Ruch Radzionków

1:1


Piast
Gliwice

8 B 09:45


Ruch
Chorzów

2:1


MKS
Żory

9 A 10:00


GKS
Katowice

1:2


Widzew
Łódź

10 B 10:15


Orbita Bukowno

0:4


Podbeskidzie Bielsko Biała

11 A 10:30


RKS Raków I Częstochowa

7:1


Piast
Gliwice

12 B 10:45


Skra I Częstochowa

6:1


MKS
Żory

13 A 11:00


Ruch Radzionków

0:5


GKS
Katowice

14 B 11:15


Ruch
Chorzów

1:3


Orbita Bukowno

15 A 11:30


Piast
Gliwice

1:8


Widzew
Łódź

16 B 11:45


MKS
Żory

1:0


Podbeskidzie Bielsko Biała

17 A 12:00


RKS Raków I Częstochowa

2:2


GKS
Katowice

18 B 12:15


Skra I Częstochowa

4:1


Orbita Bukowno

19 A 12:30


Ruch Radzionków

1:1


Widzew
Łódź

20 B 12:45


Ruch
Chorzów

1:2


Podbeskidzie Bielsko Biała

Harmonogram - Dzień 1 - 13:00 - 18:00

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

21 C 13:00


RKS Raków II Częstochowa

2:2


SEMP Warszawa

22 D 13:15


UKS Raków Częstochowa

1:0


Stadion Śląski Chorzów

23 C 13:30


Skra II Częstochowa

2:0


Ajaks Częstochowa

24 D 13:45


Unia Warszawa

3:0


Podokręg Żywiec

25 C 14:00


RKS Raków II Częstochowa

4:0


AS Progres Kraków

26 D 14:15


UKS Raków Częstochowa

1:1


Józefka Chorzów

27 C 14:30


SEMP Warszawa

3:3


Skra II Częstochowa

28 D 14:45


Stadion Śląski Chorzów

0:3


Unia Warszawa

29 C 15:00


Ajaks Częstochowa

1:7


AS Progres Kraków

30 D 15:15


Podokręg Żywiec

1:1


Józefka Chorzów

31 C 15:30


RKS Raków II Częstochowa

2:1


Skra II Częstochowa

32 D 15:45


UKS Raków Częstochowa

2:1


Unia Warszawa

33 C 16:00


SEMP Warszawa

7:0


Ajaks Częstochowa

34 D 16:15


Stadion Śląski Chorzów

1:2


Podokręg Żywiec

35 C 16:30


Skra II Częstochowa

3:4


AS Progres Kraków

36 D 16:45


Unia Warszawa

1:0


Józefka Chorzów

37 C 17:00


RKS Raków II Częstochowa

1:1


Ajaks Częstochowa

38 D 17:15


UKS Raków Częstochowa

1:0


Podokręg Żywiec

39 C 17:30


SEMP Warszawa

2:2


AS Progres Kraków

40 D 17:45


Stadion Śląski Chorzów

0:1


Józefka Chorzów

Grupy eliminacyjne - dzień I (sobota)

GRUPA A

LP Drużyna A1 A2 A3 A4 A5 Pkt Bramki Miejsce
A1 RKS Raków I Częstochowa   3:0 7:1 2:2 1:2 7 13:5 2
A2 Ruch Radzionków 0:3   1:1 0:5 1:1 2 2:10 5
A3 Piast
Gliwice
1:7 1:1   2:1 1:8 4 5:17 3
A4 GKS
Katowice
2:2 5:0 1:2   1:2 4 9:6 4
A5 Widzew
Łódź
2:1 1:1 8:1 2:1   10 13:4 1

 

GRUPA B

LP Drużyna B1 B2 B3 B4 B5 Pkt Bramki Miejsce
B1 Skra I Częstochowa   1:4 6:1 4:1 2:1 9 13:7 1
B2   Ruch Chorzów 4:1   2:1 1:3 1:2 6
(3)
8:7
(3:3)
2
B3 MKS
Żory
1:6 1:2   3:1 1:0 6
(3)
6:9
(2:2)
4
B4 Orbita Bukowno 1:4 3:1 1:3   0:4 3 5:12 5
B5 Podbeskidzie Bielsko Biała 1:2 2:1 0:1 4:0   6
(3)
7:4
(2:2)
3

 

GRUPA C

LP Drużyna C1 C2 C3 C4 C5 Pkt Bramki Miejsce
C1 RKS Raków II Częstochowa   2:2 2:1 1:1 4:0 8 9:4 1
C2 SEMP Warszawa 2:2   3:3 7:0 2:2 6 14:7 3
C3 Skra II Częstochowa 1:2 3:3   2:0 3:4 4 9:9 4
C4 Ajaks Częstochowa 1:1 0:7 0:2   1:7 1 2:17 5
C5     AS Progres Kraków 0:4 2:2 4:3 7:1   7 13:10 2

 

GRUPA D

LP Drużyna D1 D2 D3 D4 D5 Pkt Bramki Miejsce
D1 UKS Raków Częstochowa   1:0 2:1 1:0 1:1 10 5:2 1
D2 Stadion Śląski Chorzów 0:1   0:3 1:2 0:1 0 1:7 5
D3 Unia Warszawa 1:2 3:0   3:0 1:0 9 8:2 2
D4 Podokręg Żywiec 0:1 2:1 0:3   1:1 4 3:6 4
D5 Józefka Chorzów 1:1 1:0 0:1 1:1   5 3:3 3
Darmowe strony www dla każdego