Półfinały - Dzień 2 - 08:00 - 14:30

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

41 CC1 CC2 08:00


Olimpia Huta Stara

-


LOT Konopiska

42 DD1 DD2 08:15


APN Raków II Częstochowa

-


SMS Łódź

43 AA1 AA2 08:30


Gwarek I Zabrze

-


Stradom Częstochowa

44 BB1 BB2 08:45


MUKP Dągrowa G.

-


Warta Sieradz

45 CC3 CC4 09:00


AMT Żywiec

-


Rekord Bielsko-B.

46 DD3 DD4 09:15


FA Zawiercie

-


Ajaks Częstochowa

47 AA3 AA4 09:30


Juventus Bydgoszcz

-


Rodło Opole

48 BB3 BB4 09:45


Unia Turza Śl.

-


APN Raków I Częstochowa

49 CC1 CC3 10:00


Olimpia Huta Stara

-


AMT Żywiec

50 DD1 DD3 10:15


APN Raków II Częstochowa

-


FA Zawiercie

51 AA1 AA3 10:30


Gwarek I Zabrze

-


Juventus Bydgoszcz

52 BB1 BB3 10:45


MUKP Dągrowa G.

-


Unia Turza Śl.

53 CC2 CC4 11:00


LOT Konopiska

-


Rekord Bielsko-B.

54 DD2 DD4 11:15


SMS Łódź

-


Ajaks Częstochowa

55 AA2 AA4 11:30


Stradom Częstochowa

-


Rodło Opole

56 BB2 BB4 11:45


Warta Sieradz

-


APN Raków I Częstochowa

57 5A 5B 12:00


Sportowa Częstochowa

-


Gwarek II Zabrze

58 5C 5D 12:15


Raków 2009 Częstochowa

-


Polonia Unia Widzów

59 CC1 CC4 12:30


Olimpia Huta Stara

-


Rekord Bielsko-B.

60 DD1 DD4 12:45


APN Raków II Częstochowa

-


Ajaks Częstochowa

61 AA1 AA4 13:00


Gwarek I Zabrze

-


Rodło Opole

62 BB1 BB4 13:15


MUKP Dągrowa G.

-


APN Raków I Częstochowa

63 CC2 CC3 13:30


LOT Konopiska

-


AMT Żywiec

64 DD2 DD3 13:45


SMS Łódź

-


FA Zawiercie

65 AA2 AA3 14:00


Stradom Częstochowa

-


Juventus Bydgoszcz

66 BB2 BB3 14:15


Warta Sieradz

-


Unia Turza Śl.


Grupy półfinałowe

GRUPA AA

LP Drużyna AA1 AA2 AA3 AA4 Pkt Bramki Miejsce
1A-AA1 Gwarek I Zabrze   - - - - - -
2B-AA2 Stradom Częstochowa -   - - - - -
1C-AA3 Juventus Bydgoszcz - -   - - - -
2D-AA4 Rodło Opole - - -   - - -

 

GRUPA BB

LP Drużyna BB1 BB2 BB3 BB4 Pkt Bramki Miejsce
2A-BB1 MUKP Dągrowa G.   - - - - - -
1B-BB2 Warta Sieradz -   - - - - -
2C-BB3 Unia Turza Śl. - -   - - - -
1D-BB4 APN Raków I Częstochowa - - -   - - -

 

GRUPA CC

LP Drużyna CC1 CC2 CC3 CC4 Pkt Bramki Miejsce
3A-CC1 Olimpia Huta Stara   - - - - - -
4B-CC2 LOT Konopiska -   - - - - -
3C-CC3 AMT Żywiec - -   - - - -
4D-CC4 Rekord Bielsko-B. - - -   - - -

 

GRUPA DD

LP Drużyna DD1 DD2 DD3 DD4 Pkt Bramki Miejsce
4A-DD1 APN Raków II Częstochowa   - - - - - -
3B-DD2 SMS Łódź -   - - - - -
4C-DD3 FA Zawiercie - -   - - - -
3D-DD4 Ajaks Częstochowa - - -   - - -


Mecze o miejsca - Dzień 2 - 14:30 - 17:30

Lp. o miejsca Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

67 o miejsce 19 14:30


Przegrany 57

-


Przegrany 58

68 o miejsce 17 14:45


Wygrany 57

-


Wygrany 58

69 o miejsce 15 15:00


Drużyna 4CC

-


Drużyna 4DD

70 o miejsce 13 15:15


Drużyna 3CC

-


Drużyna 3DD

71 o miejsce 11 15:30


Drużyna 2CC

-


Drużyna 2DD

72 o miejsce 9 15:45


Drużyna 1CC

-


Drużyna 1DD

73 o miejsce 7 16:00


Drużyna 4AA

-


Drużyna 4BB

74 o miejsce 5 16:15


Drużyna 3AA

-


Drużyna 3BB

75 o miejsce 3 16:35


Drużyna 2AA

-


Drużyna 2BB

76 FINAŁ 17:00


Drużyna 1AA

-


Drużyna 1BB

Darmowe strony www dla każdego