Półfinały - Dzień 2 - 08:00 - 14:30

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

41 CC1 CC2 08:00


Piast
Gliwice

2:1


MKS
Żory

42 DD1 DD2 08:15


GKS
Katowice

2:3


Podbeskidzie Bielsko Biała

43 AA1 AA2 08:30


Widzew
Łódź

2:1


Ruch
Chorzów

44 BB1 BB2 08:45


RKS Raków I Częstochowa

3:2


Skra I Częstochowa

45 CC3 CC4 09:00


SEMP Warszawa

1:2


Podokręg Żywiec 

46 DD3 DD4 09:15


Skra II Częstochowa

0:1


Józefka Chorzów

47 AA3 AA4 09:30


RKS Raków II Częstochowa

2:2


Unia Warszawa

48 BB3 BB4 09:45


AS Progres Kraków

0:3


UKS Raków Częstochowa

49 CC1 CC3 10:00


Piast
Gliwice 

3:2


SEMP Warszawa

50 DD1 DD3 10:15


GKS
Katowice

0:2


Skra II Częstochowa

51 AA1 AA3 10:30


Widzew
Łódź

1:0


RKS Raków II Częstochowa

52 BB1 BB3 10:45


RKS Raków I Częstochowa

7:1


AS Progres Kraków

53 CC2 CC4 11:00


MKS
Żory

0:3


Podokręg Żywiec

54 DD2 DD4 11:15


Podbeskidzie Bielsko Biała

0:2


Józefka Chorzów

55 AA2 AA4 11:30


Ruch
Chorzów

1:3


Unia Warszawa

56 BB2 BB4 11:45


Skra I Częstochowa

3:0


UKS Raków Częstochowa

57 5A 5B 12:00


Ruch Radzionków

3:1


Orbita Bukowno

58 5C 5D 12:15


Ajaks Częstochowa

1:7


Stadion Śląski Chorzów

59 CC1 CC4 12:30


Piast
Gliwice

1:3


Podokręg Żywiec

60 DD1 DD4 12:45


GKS
Katowice

0:1


Józefka Chorzów

61 AA1 AA4 13:00


Widzew
Łódź

2:1


Unia Warszawa

62 BB1 BB4 13:15


RKS Raków I Częstochowa

1:1


UKS Raków Częstochowa

63 CC2 CC3 13:30


MKS
Żory

1:7


SEMP Warszawa

64 DD2 DD3 13:45


Podbeskidzie Bielsko Biała

5:1


Skra II Częstochowa

65 AA2 AA3 14:00


Ruch
Chorzów

1:6


RKS Raków II Częstochowa

66 BB2 BB3 14:15


Skra I Częstochowa

4:0


AS Progres Kraków


Grupy półfinałowe

GRUPA AA

LP Drużyna AA1 AA2 AA3 AA4 Pkt Bramki Miejsce
1A-AA1 Widzew
Łódź
  2:1 1:0 2:1 9 5:2 1
2B-AA2 Ruch
Chorzów
1:2   1:6 1:3 0 3:11 4
1C-AA3 RKS Raków II Częstochowa 0:1 6:1   2:2 4 8:4 2
2D-AA4 Unia Warszawa 1:2 3:1 2:2   4 6:5 3

 

GRUPA BB

LP Drużyna BB1 BB2 BB3 BB4 Pkt Bramki Miejsce
2A-BB1 RKS Raków I Częstochowa   3:2 7:1 1:1 7 11:4 1
1B-BB2 Skra I Częstochowa 2:3   4:0 3:0 6 9:3 2
2C-BB3 AS Progres Kraków 1:7 0:4   0:3 0 1:14 4
1D-BB4 UKS Raków Częstochowa 1:1 0:3 3:0   4 4:4 3

 

GRUPA CC

LP Drużyna CC1 CC2 CC3 CC4 Pkt Bramki Miejsce
3A-CC1 Piast
Gliwice
  2:1 3:2 1:3 6 6:6 2
4B-CC2 MKS
Żory
1:2   1:7 0:3 0 2:12 4
3C-CC3 SEMP Warszawa 2:3 7:1   1:2 3 10:6 3
4D-CC4 Podokręg Żywiec 3:1 3:0 2:1   9 8:2 1

 

GRUPA DD

LP Drużyna DD1 DD2 DD3 DD4 Pkt Bramki Miejsce
4A-DD1 GKS
Katowice
  2:3 0:2 0:1 0 2:6 4
3B-DD2 Podbeskidzie Bielsko Biała 3:2   5:1 0:2 6 8:5 2
4C-DD3 Skra II Częstochowa 2:0 1:5   0:1 3 3:6 3
3D-DD4 Józefka Chorzów 1:0 2:0 1:0   9 4:0 1


Mecze o miejsca - Dzień 2 - 14:30 - 17:30

Lp. o miejsca Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

67 o miejsce 19 14:30


Orbita Bukowno

2:4


Ajaks Częstochowa

68 o miejsce 17 14:45


Ruch Radzionków

2:1


Stadion Śląski Chorzów

69 o miejsce 15 15:00


MKS
Żory

4:0


GKS
Katowice

70 o miejsce 13 15:15


SEMP Warszawa

4:1


Skra II Częstochowa

71 o miejsce 11 15:30


Piast
Gliwice

1:2


Podbeskidzie Bielsko Biała

72 o miejsce 9 15:45


Podokręg Żywiec

2:0


Józefka Chorzów

73 o miejsce 7 16:00


Ruch
Chorzów

5:1


AS Progres Kraków

74 o miejsce 5 16:15


Unia Warszawa 

3:1


UKS Raków Częstochowa

75 o miejsce 3 16:35


RKS Raków II Częstochowa

4:1


Skra I Częstochowa

76 FINAŁ 17:00


Widzew
Łódź

1:2


RKS Raków I Częstochowa

Darmowe strony www dla każdego