Harmonogram - Dzień 1 - 8:30 - 13:30

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

1 A 08:30


APN Raków II Częstochowa

1:3


Olimpia Huta Stara

2 B 08:45


LOT Konopiska

1:2


Stradom Częstochowa

3 A 09:00


Sportowa Częstochowa

0:4


MUKP Dąbrowa G.

4 B 09:15


SMS Łódź

1:2


Warta Sieradz

5 A 09:30


APN Raków II Częstochowa

1:3


Gwarek I Zabrze

6 B 09:45


LOT Konopiska

3:1


Gwarek II Zabrze

7 A 10:00


Olimpia Huta Stara

1:1


Sportowa Częstochowa

8 B 10:15


Stradom Częstochowa

1:0


SMS Łódź

9 A 10:30


MUKP Dąbrowa G.

2:2


Gwarek I Zabrze

10 B 10:45


Warta Sieradz

2:1


Gwarek II Zabrze

11 A 11:00


APN Raków II Częstochowa

2:2


Sportowa Częstochowa

12 B 11:15


LOT Konopiska

1:5


SMS Łódź

13 A 11:30


Olimpia Huta Stara

0:4


MUKP Dąbrowa G.

14 B 11:45


Stradom Częstochowa

0:3


Warta Sieradz

15 A 12:00


Sportowa Częstochowa

2:3


Gwarek I Zabrze

16 B 12:15


SMS Łódź

4:1


Gwarek II Zabrze

17 A 12:30


APN Raków II Częstochowa

3:1


MUKP Dąbrowa G.

18 B 12:45


LOT Konopiska

2:3


Warta Sieradz

19 A 13:00


Olimpia Huta Stara

0:3


Gwarek I Zabrze

20 B 13:15


Stradom Częstochowa

4:1


Gwarek II Zabrze

Harmonogram - Dzień 1 - 13:30 - 18:30

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

21 C 13:30


AMT Żywiec

2:4


Unia Turza Śl.

22 D 13:45


Rodło Opole

2:0


Ajaks Częstochowa

23 C 14:00


Juventus Bydgoszcz

5:0


Raków 2009 Częstochowa

24 D 14:15


Polonia Unia Widzów

1:2


Rekord Bielsko-B.

25 C 14:30


AMT Żywiec

3:0


FA Zawiercie

26 D 14:45


Rodło Opole

0:3


APN Raków I Częstochowa

27 C 15:00


Unia Turza Śl.

1:2


Juventus Bydgoszcz

28 D 15:15


Ajaks Częstochowa

3:0


Polonia Unia Widzów

29 C 15:30


Raków 2009 Częstochowa

0:2


FA Zawiercie

30 D 15:45


Rekord Bielsko-B.

0:4


APN Raków I Częstochowa

31 C 16:00


AMT Żywiec

2:4


Juventus Bydgoszcz

32 D 16:15


Rodło Opole

2:0


Polonia Unia Widzów

33 C 16:30


Unia Turza Śl.

3:0


Raków 2009 Częstochowa

34 D 16:45


Ajaks Częstochowa

3:2


Rekord Bielsko-B.

35 C 17:00


Juventus Bydgoszcz

4:0


FA Zawiercie

36 D 17:15


Polonia Unia Widzów

0:8


APN Raków I Częstochowa

37 C 17:30


AMT Żywiec

3:0


Raków 2009 Częstochowa

38 D 17:45


Rodło Opole

0:0


Rekord Bielsko-B.

39 C 18:00


Unia Turza Śl.

2:0


FA Zawiercie

40 D 18:15


Ajaks Częstochowa

0:2


APN Raków I Częstochowa

Grupy eliminacyjne - dzień I (sobota)

GRUPA A

LP Drużyna A1 A2 A3 A4 A5 Pkt Bramki Miejsce
A1 APN Raków II Częstochowa
  1:3 2:2 3:1 1:3 4 7-9 4
A2 Olimpia Huta Stara 3:1   1:1 0:4 2:3 4 4-9 3
A3 Sportowa Częstochowa 2:2 1:1   0:4 2:3 2 5-10 5
A4 MUKP Dąbrowa G. 1:3 4:0 4:0   2:2 7 11-5 2
A5 Gwarek I Zabrze 3:1 3:0 3:2 2:2   10 11-5 1

 

GRUPA B

LP Drużyna B1 B2 B3 B4 B5 Pkt Bramki Miejsce
B1 LOT Konopiska   1:2 1:5 2:3 3:1 3 7-11 4
B2   Stradom Częstochowa 2:1   1:0 0:3 4:1 9 7-5 2
B3 SMS Łódź 5:1 0:1   1:2 4:1 6 10-5 3
B4 Warta Sieradz 3:2 3:0 2:1   2:1 12 10-4 1
B5 Gwarek II Zabrze 1:3 1:4 1:4 1:2   0 4:13 5

 

GRUPA C

LP Drużyna C1 C2 C3 C4 C5 Pkt Bramki Miejsce
C1 AMT Żywiec   2:4 2:4 3:0 3:0 6 10:8 3
C2 Unia Turza Śl. 4:2   1:2 5:0 2:0 9 12:4 2
C3 Juventus Bydgoszcz 4:2 2:1   5:0 4:0 12 15:3 1
C4 Raków 2009 Częstochowa 0:3 0:5 0:5   0:2 0 0:15 5
C5     FA Zawiercie 0:3 0:2 0:4 2:0   3 2:7 4

 

GRUPA D

LP Drużyna D1 D2 D3 D4 D5 Pkt Bramki Miejsce
D1 Rodło Opole   2:0 2:0 0:0 0:3 7 4:3 2
D2 Ajaks Częstochowa 0:2   3:0 3:2 0:2 6 6:6 3
D3 Polonia Unia Widzów 0:2 0:3   1:2 0:8 0 1:15 5
D4 Rekord Bielsko-B. 0:0 2:3 2:1   0:4 4 4:8 4
D5 APN Raków I Częstochowa 3:0 2:0 8:0 4:0   12 17:0 1
Darmowe strony www dla każdego