Półfinały - Dzień 2 - 08:00 - 14:30

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

41 CC1 CC2 08:00


Unia Warszawa

1:0


Varsovia Warszawa

42 DD1 DD2 08:15


Jagiellonia Białystok

3:3


RKS Raków Częstochowa

43 AA1 AA2 08:30


Promotor Zabrze

3:1


Ruch Chorzów

44 BB1 BB2 08:45


Gryf Świdnica

1-0


Polonia Środa Śląska

45 CC3 CC4 09:00


Gwardia Warszawa

2-3


Korona II Kielce

46 DD3 DD4 09:15


Wisła Kraków

0-3


SMS Łódź

47 AA3 AA4 09:30


UKP Zielona Góra

0-0


UKS Raków Częstochowa

48 BB3 BB4 09:45


Korona I Kielce

0-2


Sandecja Nowy Sącz

49 CC1 CC3 10:00


Unia Warszawa

1:7


Gwardia Warszawa

50 DD1 DD3 10:15


Jagiellonia Białystok

0:4


Wisła Kraków

51 AA1 AA3 10:30


Promotor Zabrze

2-1


UKP Zielona Góra

52 BB1 BB3 10:45


Gryf Świdnica

0-1


Korona I Kielce

53 CC2 CC4 11:00


Varsovia Warszawa

1-1


Korona II Kielce

54 DD2 DD4 11:15


RKS Raków Częstochowa

3-5


SMS Łódź

55 AA2 AA4 11:30


Ruch Chorzów

4-0


UKS Raków Częstochowa

56 BB2 BB4 11:45


Polonia Środa Śląska

3-1


Sandecja Nowy Sącz

57 5A 5B 12:00


Stradom Częstochowa

2-1


Zieloni Żarki

58 5C 5D 12:15


Ajaks Częstochowa

1:4


Parasol Wrocław

59 CC1 CC4 12:30


Unia Warszawa

2:4


Korona II Kielce

60 DD1 DD4 12:45


Jagiellonia Białystok

0:1


SMS Łódź

61 AA1 AA4 13:00


Promotor Zabrze

3:1


UKS Raków Częstochowa

62 BB1 BB4 13:15


Gryf Świdnica

0:1


Sandecja Nowy Sącz

63 CC2 CC3 13:30


Varsovia Warszawa

2:0


Gwardia Warszawa

64 DD2 DD3 13:45


RKS Raków Częstochowa

2:1


Wisła Kraków

65 AA2 AA3 14:00


Ruch Chorzów

0:4


UKP Zielona Góra

66 BB2 BB3 14:15


Polonia Środa Śląska

-


Korona I Kielce

Harmonogram - Dzień 1 - 8:00 - 13:00

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

1 A 08:00


Stradom Częstochowa

1:1


Unia Warszawa

2 B 08:15


RKS Raków Częstochowa

4-1


Zieloni Żarki

3 A 08:30


Gryf Świdnica

1-2


Jagiellonia Białystok

4 B 08:45


Varsovia Warszawa

2-5


Polonia Środa Śląska

5 A 09:00


Stradom Częstochowa

0-5


Promotor Zabrze

6 B 09:15


RKS Raków Częstochowa

3:4


Ruch Chorzów

7 A 09:30


Unia Warszawa

2-4


Gryf Świdnica

8 B 09:45


Zieloni Żarki

0:5


Varsovia Warszawa

9 A 10:00


Jagiellonia Białystok

2:4


Promotor Zabrze

10 B 10:15


Polonia Środa Śląska

4-2


Ruch Chorzów

11 A 10:30


Stradom Częstochowa

1:3


Gryf Świdnica

12 B 10:45


RKS Raków Częstochowa

4:3


Varsovia Warszawa

13 A 11:00


Unia Warszawa

2:0


Jagiellonia Białystok

14 B 11:15


Zieloni Żarki

0:8


Polonia Środa Śląska

15 A 11:30


Gryf Świdnica

0:5


Promotor Zabrze

16 B 11:45


Varsovia Warszawa

2:3


Ruch Chorzów

17 A 12:00


Stradom Częstochowa

2:2


Jagiellonia Białystok

18 B 12:15


RKS Raków Częstochowa

0:2


Polonia Środa Śląska

19 A 12:30


Unia Warszawa

3:4


Promotor Zabrze

20 B 12:45


Zieloni Żarki

1-3


Ruch Chorzów


Harmonogram - Dzień 1 - 13:00 - 18:00

Lp. Gr. Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

21 C 13:00


Ajaks Częstochowa

1:5


UKP
Zielona Góra

22 D 13:15


UKS Raków Częstochowa

0:0


Parasol Wrocław

23 C 13:30


Korona I
Kielce

1:1


Wisła
Kraków

24 D 13:45


Korona II
Kielce

2-7


Sandecja Nowy Sącz

25 C 14:00


Ajaks Częstochowa

0:1


Gwardia Warszawa

26 D 14:15


UKS Raków Częstochowa

2-1


SMS Łódź

27 C 14:30


UKP
Zielona Góra

5:0


Korona I
Kielce

28 D 14:45


Parasol Wrocław

0:2


Korona II
Kielce

29 C 15:00


Wisła
Kraków

0:1


Gwardia Warszawa

30 D 15:15


Sandecja Nowy Sącz

2:0


SMS Łódź

31 C 15:30


Ajaks Częstochowa

0:2


Korona I
Kielce

32 D 15:45


UKS Raków Częstochowa

3:0


Korona II
Kielce

33 C 16:00


UKP
Zielona Góra

2-0


Wisła
Kraków

34 D 16:15


Parasol Wrocław

2-5


Sandecja Nowy Sącz

35 C 16:30


Korona I
Kielce

2-1


Gwardia Warszawa

36 D 16:45


Korona II
Kielce

2-5


SMS Łódź

37 C 17:00


Ajaks Częstochowa

2-5


Wisła
Kraków

38 D 17:15


UKS Raków Częstochowa

2-6


Sandecja Nowy Sącz

39 C 17:30


UKP
Zielona Góra

1:0


Gwardia Warszawa

40 D 17:45


Parasol Wrocław

1:5


SMS Łódź


Mecze o miejsca - Dzień 2 - 14:30 - 17:30

Lp. o miejsca Godz.

Drużyna

Wynik

Drużyna

67 o miejsce 19 14:30


Zieloni Żarki

2:1


Ajaks Częstochowa

68 o miejsce 17 14:45


Stradom Częstochowa

1:5


Parasol Wrocław

69 o miejsce 15 15:00


Unia Warszawa

1:2


Jagiellonia Białystok

70 o miejsce 13 15:15


Gwardia Warszawa

3:2


Wisła Kraków

71 o miejsce 11 15:30


Varsovia Warszawa

1:1 k. 1:3


RKS Raków Częstochowa

72 o miejsce 9 15:45


Korona II Kielce

1:3


SMS Łódź

73 o miejsce 7 16:00


UKS Raków Częstochowa

3:0


Gryf Świdnica

74 o miejsce 5 16:15


Ruch Chorzów

2:0


Korona I Kielce

75 o miejsce 3 16:35


UKP Zielona Góra

2:1


Polonia Środa Śląska

76 FINAŁ 17:00


Promotor Zabrze

4:4 k. 6:7


Sandecja Nowy Sącz

MECZE PÓŁFINAŁOWE

 

GRUPA AA

LP Drużyna AA1 AA2 AA3 AA4 Pkt Bramki Miejsce
1A-AA1 Promotor Zabrze   3:1 2:1 3:1 9 8:3 1
2B-AA2 Ruch Chorzów 1:3   0:4 4:0 3 5:7 3
1C-AA3 UKP Zielona Góra 1:2 4:0   0:0 4 5:2 2
2D-AA4 UKS Raków Cz-wa 1:3 0:4 0:0   1 1:7 4

 

GRUPA BB

LP Drużyna BB1 BB2 BB3 BB4 Pkt Bramki Miejsce
2A-BB1 Gryf Świdnica   1:0 0:1 0:1 3 1:2 4
1B-BB2 Polonia Środa Śląska 0:1   2:2 3:1 4 5:4 2
2C-BB3 Korona I Kielce 1:0 2:2   0:2 4 3:4 3
1D-BB4 Sandecja Nowy Sącz 1:0 1:3 2:0   6 4:3 1

 

GRUPA CC

LP Drużyna CC1 CC2 CC3 CC4 Pkt Bramki Miejsce
3A-CC1 Unia Warszawa   1:0 1:7 2:4 3 4:11 4
4B-CC2 Varsovia Warszawa 0:1   2:0 1:1 4 3:2 2
3C-CC3 Gwardia Warszawa 7:1 0:2   2:3 3 9:6 3
4D-CC4 Korona II Kielce 4:2 1:1 3:2   7 8:5 1

 

GRUPA DD

LP Drużyna DD1 DD2 DD3 DD4 Pkt Bramki Miejsce
4A-DD1 Jagiellonia Białystok   3:3 0:4 0:1 1 3:8 4
3B-DD2 RKS Raków Częstochowa 3:3   2:1 3:5 4 8:9 2
4C-DD3 Wisła Kraków 4:0 1:2   0:3 3 5:5 3
3D-DD4 SMS Łódź 1:0 5:3 3:0   9 9:3 1


Grupy eliminacyjne - dzień I (sobota)

GRUPA A

LP Drużyna A1 A2 A3 A4 A5 Pkt Bramki Miejsce
A1 Stradom Częstochowa   1-1 1:3 2:2 0:5 2 4-11 5
A2 Unia Warszawa 1-1   2:4 2:0 3:4 4 8-9 3
A3 Gryf
 Świdnica
3:1 4:2   1:2 0:5 6 8:10 2
A4 Jagiellonia Białystok 2:2 0:2 2:1   2:4 4 6:9 5
A5 Promotor Zabrze 5:0 4:3 5:0 4:2   12 18:5 1

 

GRUPA B

LP Drużyna B1 B2 B3 B4 B5 Pkt Bramki Miejsce
B1 RKS Raków Częstochowa   4:1 4:3 0:2 3:4 6 11:10 3
B2   Zieloni
Żarki
1:4   0:5 0:8 1:3 0 2:20 5
B3 Varsovia Warszawa 3:4 5:0   2:5 2:3 3 12:12 4
B4 Polonia
Środa Śląska
2:0 8:0 5:2   4:2 12 19:4 1
B5 Ruch
Chorzów
4:3 3:1 3:2 2:4   9 12:10 2

 

GRUPA C

LP Drużyna C1 C2 C3 C4 C5 Pkt Bramki Miejsce
C1 Ajaks Częstochowa   1:5 0:2 2:5 0:1 0 3-13 5
C2 UKP Zielona Góra 5-1   5:0 2:0 1:0 12 13-1 1
C3 Korona I Kielce 2:0 0:5   1:1 2:1 7 5-7 2
C4 Wisła  Kraków 5:2 0:2 1:1   0:1 4 6-6 4
C5 Gwardia Warszawa 1:0 0:1 1:2 1:0   6 2:3 3

 

GRUPA D

LP Drużyna D1 D2 D3 D4 D5 Pkt Bramki Miejsce
D1 UKS Raków Częstochowa   0:0 3:0 2:6 2:1 7 7:7 2
D2 Parasol Wrocław 0:0   0:2 2:5 1:5 1 3:12 5
D3 Korona II Kielce 0:3 2:0   2:7 2:5 3 6:15 4
D4 Sandecja Nowy Sącz 6:2 5:2 7:2   2:0 12 20:6 1
D5     SMS
  Łódź
1:2 5:1 5:2 0:2   6 11:7 3

Darmowe strony www dla każdego