Wywiad - Dariusz Jaworski

Przedstawiamy Państwu wywiad z Panem Dariuszem Jaworskim właścicielem firmy Dacco Sport Collection i Prezesem klubu Gryf Świdnica, który wystąpi na naszym turnieju.

1. Panie Prezesie cieszymy się bardzo,że zagości Pan w Częstochowie. Czy bywał Pan w naszym mieście?

- Szczerze mówiąc w Częstochowie będę dopiero po raz drugi. Dlatego bardzo mi miło, że zaproszono nasz klub na ten turniej.

2. Nasz turniej cieszy się uznaniem wśród klubów w całej Polsce więc liczymy na to, że dostarczymy Panu i Gryfowi niezapomnianych wrażeń.

- Patrząc na obsadę turnieju w tym roku to myślę, że impreza będzie stała na wysokim poziome, a nasz Gryf godnie sie wpisze w tą imprezę.

3. Pańska firma wystawia się ze swoją ofertą podczas turnieju. Jesteśmy ciekawi jakie produkty zaprezentujecie?

- DACCO to firma, która istnieje od 1994 roku . Nasze produkty znane są z dobrej jakości, ale i przystępnej ceny. Podczas turnieju chcemy zaprezentować nowe komplety piłkarskie, które będę w sprzedaży w 2014 roku. Mamy nadzieję, że kluby które nie miały jeszcze możliwości sprawdzenia naszej oferty, będą z niej zadowolone.

4. Jest Pan organizatorem dużego turnieju Silesia Cup w Świdnicy, prosimy o parę słów o tej imprezie.

- SILESIAN CUP to impreza cykliczna odbywająca się od 2004 roku. Występują w niej kluby z Polski jak i zagranicy . Na naszym turnieju gościły kluby z takich państw jak Holandia,  Belgia, Rosja, Niemcy, Białoruś, Węgry, Łotwa, Czechy, Słowacja i USA. Turniej odbywa się zawsze w sierpniu i bierze w nim udział około 1000 zawodników. Oprócz typowych rozgrywek piłkarskich, które są w trzech kategoriach wiekowych U 10, U 12, U 14, podczas turnieju odbywa się wiele imprez (koncerty, pokazy mistrzów świata we football freestyle lub w zośkę, pokazy strażackie, konkursy). SILESIAN CUP to święto piłkarskie, podczas którego Świdnica zamienia się w stolicę młodzieżowej piłki nożnej. Dlatego wszystkie drużyny serdecznie zapraszamy na kolejną edycję SILESIAN CUP, który odbędzie się w Świdnicy w dniach 5.08.14 - 10.08.14 (wszelkie informacje na stronie www.silesiancup.pl)

5. Pana drużyna jest pierwszy raz na częstochowskim turnieju, uważa Pan, że będzie to dobra lekcja dla młodych zawodników Gryfa?

- Każdy taki udział naszych drużyn to dodatkowa lekcja futbolu .Dlatego uważam, iż trzeba stawiać przed trenerami i druzynami różne zadania, a potem wyciągać wnioski i korygować to co się nie udało podczas takiego turnieju.

6. Co chciałby Pan powiedzieć trenerom i młodym zawodnikom biorącym udział w turnieju?

Wszystkim życzę dużo emocji, gry fair play, wielu bramek i niech wygra najlepszy .Pozdrawiam.

Dziękujemy za rozmowę i do zobaczenia na turnieju.
Darmowe strony www dla każdego