Turniej 2012

Finał: Promotor Zabrze - Mazowia Tomaszów Mazowiecki 4:2
I dzień - sobota

1. A Skra Częstochowa - Arka Gdynia 3-1 (Wojtania, Zgrzebny, Janus)
2. B APN Raków Częstochowa 2002r. – Polonia Środa Śląska 3-0 (Gzieło, Krzyżak)
3. A UKP Zielona Góra – Varsovia Warszawa 0-1
4. B Unia Warszawa – Warta Zawiercie 1-0
5. A Skra Częstochowa– Promotor Zabrze 1-1 (Surmiak)
6. B APN Raków Częstochowa 2002 – Górnik Jaworzno 1-2 (Gzieło)
7. A Arka Gdynia – UKP Zielona Góra 0-1
8. B Polonia Środa Śląska – Unia Warszawa 2-0
9. A Varsovia Warszawa – Promotor Zabrze 0-3
10. B Warta Zawiercie – Górnik Jaworzno 1-7
11. A Skra Częstochowa – UKP Zielona Góra 0-4
12. B APN Raków Częstochowa 2002 – Unia Warszawa 2-0 (Gzieło, Krzyżak)
13. A Arka Gdynia – Varsovia Warszawa 2-3
14. B Polonia Środa Śląska – Warta Zawiercie 3-1
15. A UKP Zielona Góra – Promotor Zabrze 1-2
16. B Unia Warszawa– Górnik Jaworzno 1-0
17. A Skra Częstochowa – Varsovia Warszawa 1-2 (Gajczer)
18. B APN Raków Częstochowa 2002 – Warta Zawiercie 1-1 (Wrześniewski)
19. A Arka Gdynia– Promotor Zabrze 4-1
20. B Polonia Środa Śląska – Górnik Jaworzno 1-4
21. C Raków Częstochowa – Legia Warszawa 3-0 (Grzyb x2, Kiński)
22. D Gwardia Warszawa– MOSiR Jastrzębie 4-2
23. C Korona Kielce– Parasol Wrocław 0-1
24. D Sandecja Nowy Sącz – Legion Radom 5-0
25. C Raków Częstochowa – Stradom Częstochowa 2-1 (Grzyb, Wozowicz - Furkacz)
26. D Gwardia Warszawa – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 1-1
27. C Legia Warszawa – Korona Kielce 5-0
28. D MOSiR Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz 0-2
29. C Parasol Wrocław– KS Stradom Częstochowa 3-2 (Ziomek x2)
30. D Legion Radom – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 0-6
31. C Raków Częstochowa – Korona Kielce 1-5 (Kiński)
32. D Gwardia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz 0-3
33. C Legia Warszawa– Parasol Wrocław 1-1
34. D MOSIR Jastrzębie – Legion Radom 5-2
35. C Korona Kielce– KS Stradom Częstochowa 2-1 (Ziomek)
36. D Sandecja Nowy Sącz – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 5-1
37. C Raków Częstochowa– Parasol Wrocław 0-2
38. D Gwardia Warszawa – Legion Radom 2-1
39. C Legia Warszawa – KS Stradom Częstochowa 3-0
40. D MOSiR Jastrzębie – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 0:2

Tabele:

Grupa „A”
1.Varsovia Warszawa 4 9 6-6
2.Promotor Zabrze 4 7 7-6
3.UKP Zielona Góra 4 6 6-3
4.Skra Częstochowa 4 4 5-8
5.Arka Gdynia 4 3 7-8

Grupa „B”
1.Górnik Jaworzno 4 9 13-3
2.APN Raków Częstochowa 4 7 7-3
3.Polonia Środa Śląska 4 6 6-8
4.Unia Warszawa 4 6 2-4
5.Warta Zawiercie 4 1 3-12

Grupa „C”
1.Parasol Wrocław 4 10 7-3
2.Legia Warszawa 4 7 9-4
3.Korona Kielce 4 6 7-8
4.Raków Częstochowa 4 6 6-8
5.Stradom Częstochowa 4 0 4-10

Grupa „D”
1.Sandecja Nowy Sącz 4 12 15-1
2.Mazovia Tomaszów Mazowiecki 4 7 10-6
3.Gwardia Warszawa 4 7 7-7
4.MOSiR Jastrzębie 4 3 7-10
5.Legion Radom 4 0 3-18

II dzień - niedziela

41 AA1-AA2 Varsovia Warszawa – APN Raków Częstochowa 0-0
42 BB1-BB2 Promotor Zabrze – Górnik Jaworzno 2-1
43 CC1-CC2 UKP Zielona Góra – Unia Warszawa 3-1
44 DD1-DD2 Skra Częstochowa – Polonia Środa Śląska 3-1 (Janus, Nowak, Podolski)
45 AA3-AA4 Parasol Wrocław – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3-1
46 BB3-BB4 Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz 0-1
47 CC3-CC4 Korona Kielce – MOSiR Jastrzębie 2-0
48 DD3-DD4 Raków Częstochowa – Gwardia Warszawa 1-0 (Kowalik)
49 AA1-AA3 Varsovia Warszawa – Parasol Wrocław 2-2
50 BB1-BB3 Promotor Zabrze – Legia Warszawa 3-2
51 CC1-CC3 UKP Zielona Góra – Korona Kielce 6-2
52 DD1-DD3 Skra Częstochowa – Raków Częstochowa 4-1 (Janus x2, Nowak x2 - Grzyb)
53 AA2-AA4 APN Raków Częstochowa – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3-4 (Gzieło x2, Wrześniewski)
54 BB2-BB4 Gornik Jaworzno – Sandecja Nowy Sącz 1-2
55 CC2-CC4 Unia Warszawa – MOSiR Jastrzębie 1-1
56 DD2-DD4 Polonia Środa Śląska – Gwardia Warszawa 1-8
57 5A-5B Arka Gdynia – Warta Zawiercie 3-1
58 5C-5D Stradom Częstochowa – Legion Radom 2-3 (Grzyb, Piekiera)
59 AA1-AA4 Varsovia Warszawa – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 0-3
60 BB1-BB4 Promotor Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 1-0
61 CC1-CC4 UKP Zielona Góra – MOSiR Jastrzębie 4-2
62 DD1-DD4 Skra Częstochowa – Gwardia Warszawa 1-1 (Janus)
63 AA2-AA3 APN Raków Częstochowa – Parasol Wrocław 1-1 (Wrześniewski)
64 BB2-BB3 Górnik Jaworzno – Legia Warszawa 1-0
65 CC2-CC3 Unia Warszawa – Korona Kielce 0-1
66 DD2-DD3 Polonia Środa Śląska – Raków Częstochowa 1-1 (Grzyb)

Grupa „AA”
1.Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3 6 8-6
2.Parasol Wrocław 3 5 6-4
3.APN Raków 2002 3 2 4-5
4.Varsovia Warszawa 3 2 2-5

Grupa „BB”
1.Promotor Zabrze 3 9 6-3
2.Sandecja Nowy Sącz 3 6 3-2
3.Górnik Jaworzno 3 3 3-4
4.Legia Warszawa 3 0 2-5

Grupa „CC”
1.UKP Zielona Góra 3 9 13-5
2.Korona Kielce 3 6 5-6
3.Unia Warszawa 3 1 2-5
4.MOSiR Jastrzębie 3 1 3-7

Grupa „DD”
1.Skra Częstochowa 3 7 8-3
2.Raków Częstochowa 3 4 3-5
3.Gwardia Warszawa 3 4 9-3
4.Polonia Środa Śląska 3 1 3-12

67 o miejsce 19 Stradom Częstochowa – Warta Zawiercie 2-0 (Ziomek, Furkacz)
68 o miejsce 17 Arka Gdynia – Legion Radom 12-0
69 o miejsce 15 MOSiR Jastrzębie – Polonia Środa Śląska 3-2
70 o miejsce 13 Unia Warszawa – Gwardia Warszawa 0-2
71 o miejsce 11 Korona Kielce – Raków Częstochowa 2-1 (Jóźwiak)
72 o miejsce 9 UKP Zielona Góra - Skra Częstochowa 4-0
73 o miejsce 7 Varsovia Warszawa – Legia Warszawa 3-0
74 o miejsce 5 APN Raków Częstochowa r.2002 – Górnik Jaworzno 2-5 (Gzieło, Krzyżak)
75 o miejsce 3 Sandecja Nowy Sącz – Parasol Wrocław 1-0
76 FINAŁ Promotor Zabrze – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 4-2


Klasyfikacja końcowa:
1. Promotor Zabrze
2. Mazovia Tomaszów Mazowiecki
3. Sandecja Nowy Sącz
4. Parasol Wrocław
5. Górnik Jaworzno
6. APN Raków Częstochowa r. 2002
7. Legia Warszawa
8. Varsovia Warszawa
9. UKP Zielona Góra
10. Skra Częstochowa
11. Korona Kielce
12. Raków Częstochowa
13. Gwardia Warszawa
14. Unia Warszawa
15. MOSiR Jastrzębie
16. Polonia Środa Śląska
17. Arka Gdynia
18. Legion Radom
19. Stradom Częstochowa
20. Warta Zawiercie

Nagrody indywidualne:
Najlepszy trener – Andrzej Szydłowski (Promotor Zabrze)
Najlepszy zawodnik – Łukasz Zjawiński (Promotor Zabrze)
Najlepszy strzelec – Jakub Patelski (UKP Zielona Góra – 11 goli)
Najlepszy bramkarz – Piotr Dulik (Parasol Wrocław)
Najmłodszy uczestnik – Bartłomiej Bednarek (Stradom Częstochowa)

 
źródło:
Darmowe strony www dla każdego